Zamknij

Pani Agnieszka, najstarsza mieszkanka gminy Żukowo ma 104 lata!

UG Żukowo/oprac.W.D. 09:12, 22.01.2026
Skomentuj Pani Agnieszka, najstarsza mieszkanka gminy Żukowo ma 104 lata! fot.nadesłane/UG Żukowo/archiwum rodzinne

Agnieszka Ciesielska, mieszkanka gminy Żukowo, obchodzi swoje 104. urodziny. 

Jak informuje Urząd Gminy Żukowo, pani Agnieszka urodziła się 21 stycznia 1922 r. we Wielu. Jako nastolatka należała do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy Parafii Wiele. W czasie wojny pracowała jako robotnik przymusowy, w gospodarstwie u Niemców, na Żuławach przez okres 3 lat.

Ma 5 dzieci, 10 wnucząt i 16 prawnucząt. Całe życie zajmowała się domem, lubiła gotować, piec, szyć, robić przetwory. Świetnie zna się na grzybach, a lasy Wielewskie znała jak własną kieszeń.

Pani Agnieszka świętuje 104. urodziny, jest pogodna i uśmiechnięta. 

(...) Z tej okazji składamy pani Agnieszce najserdeczniejsze życzenia – przede wszystkim dużo zdrowia, pogody ducha, spokoju oraz wielu dni wypełnionych uśmiechem i życzliwością bliskich (...) - informuje Urząd Gminy Żukowo.

(UG Żukowo/oprac.W.D.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%