Zamknij
REKLAMA

Profesjonalny warsztat i kompleksowe usługi w MZ Auto Serwis

12:29, 10.08.2018 | Artykuł sponsorowany
fot.W.D.

Nowy warsztat samochodowy w Wygodzie Sierakowskiej - MZ Auto Serwis oferuje kompleksową diagnostykę i profesjonalną obsługę. Na miejscu można skontrolować stan klimatyzacji i dokonać niezbędnych napraw, a także wymienić opony.

Jeśli szukasz dobrego mechanika samochodowego, to odwiedzając MZ Auto Serwis trafiłeś pod właściwy adres. Znajdziesz tutaj świetnie wyposażony warsztat samochodowy z serwisem wulkanizacyjnym, który świadczy usługi nie tylko na rzecz kierowców aut osobowych czy ciężarowych, ale i miłośników jednośladów.

MZ Auto Serwis oferuje szeroki zakres usług z zakresu mechaniki samochodowej. Firma nie boi się wyzwań jeżeli chodzi o doraźne naprawy pojazdów, ale i diagnostykę komputerową. Na miejscu można również przeprowadzić serwis klimatyzacji: wymianę podzespołów, filtrów, uzupełnienie czynnika chłodzącego i odgrzybianie.

MZ Auto Serwis zachęca osoby, które planują jeszcze wakacyjne wyjazdy, by przed wyruszeniem w trasę sprawdziły stan ogumienia, klocków hamulcowych, zawieszenia, oświetlenia pojazdu. Warto odwiedzić warsztat, by w razie potrzeby od razu dokonać niezbędnej naprawy i bezpiecznie wyruszyć w drogę.

MZ Auto Serwis

Wygoda Sierakowska 209

691 25 03 85

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone