Zamknij
REKLAMA

Oblicz cenę ubezpieczenia samochodu, nie wychodząc z domu!

09:28, 24.06.2019 | mat.nadesłane
REKLAMA

Nie chcesz płacić dużo za ubezpieczenie samochodu? Teraz możesz sprawdzić ceny polis u różnych ubezpieczycieli z zacisza swojego domu. Skorzystaj z wygodnych w obsłudze porównywarek polis i wybierz takie ubezpieczenie, które będzie dla Ciebie najbardziej korzystne!

Czasy, w których trzeba było iść do siedziby ubezpieczyciela albo do agenta ubezpieczeniowego, mamy już za sobą. Teraz coraz więcej osób decyduje się na korzystanie ze specjalnych porównywarek polis on-line i zawieranie umów przez internet.

Taką ofertę wybierają również właściciele samochodów. Porównywarki ubezpieczeń samochodowych w sieci cieszą się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem i coraz więcej kierowców znajduje tam bardzo dobre oferty, oszczędzając nie tylko pieniądze, ale także swój cenny czas.

Jak można wyliczyć cenę polisy samochodowej przez porównywarkę? Sprawdź to teraz i dowiedz się, gdzie możesz wykupić ją bez przepłacania!

Porównywarka ubezpieczeń – porównaj polisy u różnych ubezpieczycieli

Dotychczas narzędzia takie jak porównywarki ubezpieczeń były dostępne tylko dla agentów i pośredników ubezpieczeniowych. Teraz może skorzystać z nich praktycznie każdy, kto chce dowiedzieć się, gdzie za polisę zapłaci najniższą sumę.

Porównywarki ubezpieczeń on-line to specjalne serwisy, które w jednym miejscu gromadzą oferty wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Przykładowo, porównywarka www.porowneo.pl sprawdza dla swoich użytkowników ceny u najpopularniejszych ubezpieczycieli, w tym Ergo Hestia, PZU, Aviva, Link4, MTU24, Generali, Proama i Benefia.

Za pomocą porównywarek można sprawdzić także ceny ubezpieczenia samochodowego, w tym zarówno polisy obowiązkowej OC, jak również polis dodatkowych, w tym AC, NNW, pakietów Assistance.

Kierowcy co roku muszą wykupywać polisę OC, a także często decydują się na polisy dodatkowe, aby poszerzyć ochronę nad swoim samochodem i zapewnić sobie spokojny sen. Koszty tych ubezpieczeń mogą być przy tym naprawdę zróżnicowane w zależności od indywidualnych kalkulacji w towarzystwach.

Teraz można sprawdzić je wszystkie we własnym zakresie – wystarczy tylko wypisać specjalny formularz w porównywarce, aby dowiedzieć się, gdzie można zawrzeć umowę ubezpieczeniową w jeszcze niższej cenie niż dotychczas!

Najważniejsze zalety korzystania z porównywarek polis on-line:

-Szeroka gama ofert w jednym miejscu – bez potrzeby sprawdzania polis u każdego ubezpieczyciela po kolei.

-Porównanie różnych rodzajów ubezpieczeń – dla kierowców to ubezpieczenie obowiązkowe OC oraz polisy dodatkowe, w tym AC, NNW, Assistance.

-Czytelna prezentacja kalkulacji – można od razu zobaczyć, w którym towarzystwie za polisę zapłacimy najniższą cenę.

-Darmowe porównanie ofert – porównywarka nie pobiera żadnych opłat za samodzielne wykonanie kalkulacji.

-Oszczędność czasu – kalkulację wykonujemy w dowolnym momencie, jej przygotowanie zajmie nam nie więcej niż kwadrans.

-Akceptacja zniżek – przy wyliczaniu kosztów polis pod uwagę brane są także zniżki dla kierowcy, w tym zniżki za bezszkodową jazdę.

-Możliwość zawarcia umowy ubezpieczeniowej on-line – bez potrzeby umawiania się z agentem i z atrakcyjnymi zniżkami za podpisanie umowy przez internet.

-Dodatkowa pomoc dla użytkowników porównywarki – można skonsultować się ze specjalistami w dziedzinie ubezpieczeń telefonicznie.


Jak wykonać kalkulację ubezpieczeń samochodowych on-line?

Przeprowadzenie kalkulacji ubezpieczeń samochodowych z porównywarką on-line naprawdę jest bardzo proste! Prezentujemy, jak krok po kroku wykonać wyliczenie wysokości ubezpieczenia dla samochodu na podstawie porównywarki www.porowneo.pl.

Zaczynamy od wejścia na stronę porównywarki oraz od wybrania rodzaju interesującego nas ubezpieczenia. Gdy chcemy wyliczyć koszt OC, AC, NNW czy Assistance, wybieramy opcję z ubezpieczeniami komunikacyjnymi.

Następnie jesteśmy przenoszeni na stronę z formularzem do wypisania. Formularz ten zawiera pola wymagające wprowadzenia informacji o ubezpieczanym pojeździe, o jego kierowcy oraz o ubezpieczeniu i historii ubezpieczeniowej.

Wśród wymaganych danych znajdują się:

-Dane o pojeździe – marka, model, wersja, paliwo, skrzynia biegów, przebieg obecny i szacowany, data nabycia i pierwszej rejestracji pojazdu, dane o własności pojazdu, sposób jego użytkowania i inne.

-Dane o właścicielu samochodu – data urodzenia, miejsce zamieszkania, płeć, stan cywilny, liczba dzieci, data zrobienia prawa jazdy i inne.

-Dane o ubezpieczeniu i historii ubezpieczeniowej kierowcy – rodzaj ubezpieczenia, data obowiązywania polisy, ewentualna amortyzacja i udział własny, obecne towarzystwo ubezpieczeniowe, liczba lat jazdy bezszkodowej i inne.

Po wprowadzeniu do formularza wszystkich danych możemy otrzymać kalkulację – jak na dłoni widać wtedy, gdzie za polisę można zapłacić najmniej.

Gdy będziemy chcieli wykupić ubezpieczenie samochodowe w wyliczonej cenie, możemy zrobić to także on-line – wystarczy tylko kliknąć w odpowiedni link, aby potem zawrzeć umowę na podstawie wykonanej kalkulacji bezpośrednio na stronie ubezpieczyciela.

Zatem wtedy, gdy chcemy obniżyć koszty polisy OC, AC i innych ubezpieczeń komunikacyjnych, warto wykonać kalkulację on-line już teraz!

(mat.nadesłane)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA