Zamknij
REKLAMA

Powstaje budynek z ponad 70 mieszkaniami. Właśnie zawisła wiecha

11:08, 30.11.2019 | Materiał sponsorowany
fot.W.Drewka
REKLAMA

Uroczystym zawieszeniem wiechy uczczono zakończenie pierwszego etapu budowy budynku mieszkalnego przy ul. Ceynowy w Kartuzach. Wykonawcą inwestycji jest kartuska firma Bravo Developer. W budynku powstanie 76 mieszkań, jest też duży parking podziemny.

W uroczystym zawieszeniu wiechy na budynku przy ul. Ceynowy w Kartuzach wzięli udział przedstawiciele kartuskiego samorządu, ks. Piotr Krupiński, proboszcz Parafii WNMP w Kartuzach a także przedstawiciele firm związanych z realizacją inwestycji. Burmistrz Kartuz Mieczysław Gołuński podkreślił, że tego rodzaju przedsięwzięcia są ważne dla rozwoju miasta.

- Dzięki tej inwestycji wprowadzą się tutaj kolejni mieszkańcy, ale powstaną również miejsca pod usługi oraz handel - mówił szef kartuskiego magistratu. - Cieszymy się, że to właśnie firmy lokalne tutaj inwestują, że są wykonawcami i podwykonawcami tego rodzaju przedsięwzięć. 

W budynku, który ma zostać oddany do użytku wiosną 2021 roku powstanie 76 mieszkań o całkowitej powierzchni użytkowej 3750 m kw, w w hali garażowej powstanie zaś 80 miejsc parkingowych. Obiekt składa się z dwóch budynków: jeden trzykondygnacyjny, drugi - czterokondygnacyjny. W budynku zaplanowano mieszkania o różnej powierzchni - od 38 do 110 m kw. Jak informuje Robert Wilczkowski z firmy Bravo Developer, większość mieszkań została już sprzedana. Pozostało jeszcze 8 lokali, ale już trwają negocjacje z potencjalnymi nabywcami. 

(Materiał sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA