Zamknij
REKLAMA

Nowy Autoryzowany Serwis Seat firmy Makurat Auto Miras

06:05, 30.01.2020 | nadesłane/ Auto Miras
REKLAMA
foto. ilustracyjne

W zlokalizowanym w sercu Gdańska, przestronnym budynku powstanie niebawem nowy Autoryzowany Serwis Seata. To przedsięwzięcie firmy Auto Miras. Przygotowywana jest komfortowa strefa relaksu dla klientów czekających na naprawę. Auto Miras zaprasza i zachęca do korzystania z usług również właścicieli aut innych marek.

Od ponad 22 lat firma Makurat Auto Miras buduje swój motoryzacyjny świat: niegdyś mały warsztat samochodowy to dzisiaj prężnie rozwijający się autoryzowany serwis Seata w nowej lokalizacji, w Gdańsku na ul. Zawodników 2 oraz pierwsze w Trójmieście Centrum Napraw Powypadkowych Grupy Volkswagen marki Seat w oddziale w Pępowie k. Żukowa.

Obecnie Makurat Auto Miras oferuje wiele zaawansowanych technologii naprawczych i najlepsze wyposażenie, niedostępne w innych serwisach samochodowych na terenie Trójmiasta. Uzyskanie Autoryzacji CNP Grupy Volkswagena to dla firmy ogromne wyróżnienie i szansa na dalszy, jeszcze szybszy rozwój.

Nowy Autoryzowany Serwis Seat w Gdańsku jest bliżej klientów i zapewnia najwyższe standardy. W zlokalizowanym w samym sercu Gdańska dużym, przestronnym budynku już za kilka tygodni powstanie komfortowa strefa relaksu dla klientów czekających na naprawę. Auto Miras zaprasza również właścicieli aut innych marek. Firmie zależy na tym, aby wyjątkową jakość jej usług poznali mieszkańcy Gdańska i całej okolicy. Celem spółki jest, aby serwis w Gdańsku był nie tylko bliżej klientów, ale żeby stał się ich „nowym najlepszym serwisem samochodowym”, jak mówi Prezes Zarządu Mirosław Makurat.

auto miras

Co daje klientowi kompleksowa likwidacja szkody w Centrum Napraw Powypadkowych?

Przede wszystkim profesjonalną obsługę, wygodę, wysoką jakość wykonywanych usług i pewność, że naprawy są dokonywane z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych, zgodnie z zaawansowaną techniką naprawczą blacharsko-lakierniczą.

Możliwości centrum potwierdza jego rozbudowane zaplecze. Oddział w Pępowie miesięcznie naprawia 500 samochodów, hale mieszczą 18 stanowisk blacharskich, 3 profesjonalne komory lakiernicze oraz 10 stref przygotowawczych. Strefy przygotowawcze są wyposażone w urządzenia takich firm, jak Rupes, Tecopoint oraz komory Blowtherm, UsiItalia oraz Lutro.

Co potwierdza standardy firmy?

W długiej historii działalności Makurat Auto Miras jest laureatem wielu nagród, takich jak: Złota Lakiernia 2015, 2016 i 2018, Warsztat Roku 2015, Top Produkt 2017, Gospodarczo-Samorządowy Kryształowy Hit Regionu 2017 i 2018 czy Nagroda Protektor 2018 – Najlepszy Serwis Blacharsko-Lakierniczy w Polsce. W 2019 roku firma otrzymała nagrodę Gryf Gospodarczy w kategorii Lider Kształcenia Zawodowego, a także znalazła się w pierwszej trójce najlepszych serwisów blacharsko- lakierniczych w Polsce według Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Samochodów.

Odwiedź serwis i przekonaj się na własnym samochodzie!

Gdańsk ul. Zawodników 2

tel. 58 573 58 80 

otwarte: pon.- pt  od 8:00 do 16:30; sob. od 7:00 do 13:00

e-mail: [email protected]

http://www.automiras.pl/

 

 

(nadesłane/ Auto Miras)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone