Zamknij
REKLAMA

Otwarcie nowych delikatesów MAX XAVIER w Kartuzach już 22 września

12:02, 17.09.2021 | mat.MaxXavier

Nowy sklep polskiej sieci delikatesów MAX XAVIER zostanie otwarty w Kartuzach 22 września, w nowym pasażu handlowym, ul. Gdańska 43. Będzie to już 15 sklep na Pomorzu tej coraz bardziej popularnej i lubianej sieci delikatesów regionalnych. Z okazji otwarcia Klienci mogą liczyć na szereg atrakcyjnych promocji i niespodzianek, a w sobotę 25 września w g. 10-15 odbędzie się Piknik Rodzinny z atrakcjami dla dzieci i dorosłych.

„Jesteśmy dumni, że właśnie w Kartuzach – stolicy Kaszub - otwieramy nasz 15-ty sklep. Mieszkańcy Kartuz i okolic będą mogli się przekonać jak wysoki standard reprezentujemy, zarówno pod względem estetyki sklepu jak i obsługi klienta oraz szerokiej gamy asortymentu. Nasi stali klienci doceniają nasze starania, by w delikatesach Max Xavier znajdowało się jak najwięcej produktów od lokalnych, polskich producentów oraz chwalą za ogromny wybór produktów ekologicznych, dla wegetarian czy diabetyków. W sklepie kartuskim znajdą się rewelacyjne produkty m.in. od takich producentów jak: piekarnia Janca, piekarnia GS Żukowo, wędliny z GS Żukowo, Zielińscy, czy Sobolski. Owoce i warzywa również sprowadzamy z naszego regionu. Dbamy o to, by ciągle wprowadzać nowości i oferować klientom atrakcyjne ceny, by codzienne zakupy były przyjemnością". – mówi Krystyna Miklaszewska, dyrektor handlowy Max Xavier.

Nowy sklep Max Xavier to aż 600 m2 powierzchni handlowej z parkingiem na 70 miejsc (w centrum handlowym w którym będą m.in. Action, Yelow, Neonet). To również miejsce pracy dla ok. 30 osób. W nowoczesnym wnętrzu znajdą się zarówno kasy samoobsługowe jak i tradycyjne.

Stali klienci mogą korzystać ze szczególnych promocji dzięki aplikacji mobilnej Max Xavier – co tydzień generowane są nowe atrakcyjne kupony rabatowe. Co tydzień organizowane są oferty promocyjne na produkty świeże warzywa i owoce oraz mięso i wędliny.

Istotną informacją jest również to, że w delikatesach regionalnych Max Xavier honorowana jest „Karta Dużej Rodziny”.

Już niebawem przekonamy się czy delikatesy regionalne Max Xavier staną się ulubionym miejscem na codzienne zakupy w Kartuzach, tak jak jest to w innych lokalizacjach Max Xavier. Z pewnością warto to sprawdzić.

WIELKIE OTWARCIE DELIKATESÓW MAX XAVIER w KARTUZACH - plan

22.09 – otwarcie sklepu g. 8.00-21.30 – promocje i niespodzianki dla pierwszych klientów.

W godz. 10-16 degustacja wędlin i grillowanie ZM Nowak i hot dogi z Berlinkowozu (Morliny)

25.09 – Piknik Rodzinny w godz. 10-15.00 – atrakcje dla dzieci: cyrkuśniki, bańki mydlane, baloniki, a dla wszystkich nowych klientów wspaniały grill z łososiem MOWI, który przygotuje znakomity Szef Kuchni restauracji na Zamku w Gniewie Mariusz Gachewicz

 

Delikatesy regionalne Max Xavier

ul. Gdańska 43, Kartuzy

godziny otwarcia: pon-sob. 6.30-21.30

www.maxxavier.pl

                                                               

 

(mat.partnera/MaxXavier)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%