Zamknij
REKLAMA

Nowy, większy Market KABE w Dzierżążnie otwarty!

16:40, 16.10.2021 | Artykuł sponsorowany
fot.W.D.

Dziś oficjalnie otarty został nowy market KABE w Dzierżążnie. Klienci mogą zrobić zakupy w nowej, większej przestrzeni. Z okazji otwarcia przygotowano sporo atrakcji: degustacje, promocje, upominki dla najmłodszych, a wszystko okraszone muzyką. 

Market Kabe, działający już od 9 lat, na stałe wpisał się w handlowy krajobraz i systematycznie umacnia swoją pozycję. Od dziś można robić zakupy w nowej, większej lokalizacji.

Sklep oferuje szeroki wybór przeróżnych produktów. Można się tu zaopatrzyć w świeże owoce i warzywa, stoisko mięsne oprócz świeżego mięsa proponuje szeroki wybór wędlin. Bogata gama serów i wyrobów mleczarskich zachęca do kupna.

[FOTORELACJA]27331[/FOTORELACJA]

Market bogaty jest w różnego rodzaju produkty spożywcze począwszy od kasz i makaronów poprzez napoje, przyprawy, oleje skończywszy na słodyczach i napojach alkoholowych. Jest tu również duży wybór artykułów przemysłowych oraz chemii gospodarczej.

Nowy sklep znajduje się nieopodal znanej wszystkim klientom lokalizacji w Dzierżążnie. Dziś, z okazji otwarcia można było kupić wiele produktów w promocyjnych cenach, skorzystać z przygotowywanych na bieżąco przekąsek, a dla najmłodszych przygotowano specjalne upominki.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%