Zamknij

Mikołajki w Kartuzach i tłum dzieci czekających na prezenty

21:59, 06.12.2018 | M.D
REKLAMA
Skomentuj
fot. Magda Dzienisz

Konkursy z nagrodami, wspólne śpiewanie kolęd, rozświetlenie choinki i tłum dzieci czekających na Mikołaja - tak wyglądały Mikołajki w Kartuzach. Tłoczno było zarówno w Kartuskim Centrum Kultury i w Parku Towarzystwa Miłośników Kartuz, gdzie dzieciom rozdawano maskotki.

W Kartuzach dzieci najpierw spotkały się w Kartuskim Centrum Kultury, gdzie czekał na nich Mikołaj, a razem z nim upominki, konkursy, zabawy taneczne. Były też oczywiście słodkości, które rozdawali burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński, wiceburmistrz Sylwia Biankowska i dyrektor KCK Aleksandra Maciborska-Pytka.

(kliknij na zdjęcie, by przejść do galerii)

fot. Magda Dzienisz

Dzieci przemaszerowały wraz z rodzicami do Parku Towarzystwa Miłośników Kartuz koło kolegiaty. Tam wspólnie śpiewano kolędy, a akompaniowali uczniowie kartuskiej szkoły muzycznej. Rozświetlono choinkę, a uczestnicy z niecierpliwością czekały na rozdanie maskotek ufundowanych przez TMK -  tak bardzo, że wręczający... omal nie zostali stratowani przez tłum dzieci.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

pazernośćpazerność

2 0

To jest masakra, dzieci już od małego są napędzane że jak za darmo to brać...wstyd rodzice,wstyd wam powinno być bo to się znikąd nie wzięło! Współczuję organizatorom i osobom które prezenty rozdawały. Przykro patrzeć.... 09:57, 07.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone