Zamknij

Powiat. Ruszyły konkursy literackie - przyślij opowiadanie lub wiersz

13:34, 05.02.2019 | nadesłane, oprac M.Dz.
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie ilustracyjne. fot. pixabay

Stowarzyszenie Ludzi z Inicjatywą Chmielno NON-STOP organizuje dwa konkursy literackie: "Słowotok", w którym należy przysłać opowiadanie oraz "O Złote Pióro Wójta Gminy Chmielno", gdzie oceniane będą utwory poetyckie nawiązujące do gminy Chmielno. Termin nadsyłania swoich dzieł mija 8 marca.

Konkurs Słowotok podzielony jest na trzy kategorie: dla dorosłych, dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, dla uczniów szkół podstawowych. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie jednego opowiadania, własnego autorstwa do 8 marca 2019 roku na adres: [email protected], z dopiskiem „Słowotok 2019”.

Biorące udział w konkursie opowiadanie powinno mieć nie mniej niż jedną i nie więcej niż pięć stron maszynopisu (Times New Roman, rozmiar 12, interlinia 1,5, marginesy 2,5). Powinien zostać również zaopatrzony w tytuł opowiadania, podpis oraz adres korespondencyjny autora. W przypadku szkół również klasę, szkołę, oraz imię i nazwisko opiekuna ucznia (nauczyciela języka polskiego).

Celem konkursu  "O Złote Pióro Wójta Gminy Chmielno" jest propagowanie inwencji twórczej autorów zachęcenie do pisania oraz propagowanie literatury, a także promocja gminy Chmielno. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie jednego utworu poetyckiego własnego autorstwa do 8 marca 2019 roku na adres: [email protected], z dopiskiem „Złote
Pióro 2019”. Tematyka powinna nawiązywać do Gminy Chmielno i wszystkiego co z nią związane.

Biorący udział w konkursie wiersz powinien zostać zaopatrzony w podpis oraz adres korespondencyjny autora. W przypadku szkół również klasę, szkołę, oraz imię i nazwisko opiekuna ucznia (nauczyciela języka polskiego).

Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe oraz statuetki. Ich wręczenie nastąpi na specjalnej gali, na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie.

Więcej informacji: [email protected]

(nadesłane, oprac M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

PoetaPoeta

0 3

Stałem się lepszym człowiekiem 14:04, 05.02.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Opisz ten proces Opisz ten proces

3 0

swej przemiany (z dobrego człowieka na lepszego). Wyślij na konkurs. 18:03, 05.02.2019


© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone