Zamknij

Sierakowice. Weź kredę i narysuj co chcesz! Rusza wakacyjny konkurs z nagrodami

13:35, 03.08.2022 | .
fot.pixabay

Lubisz rysować kolorową kredą? Świetnie! Zaproś kolegów i koleżanki z ulicy, przygotujcie wspólnie rysunek, a potem zgłoście go do konkursu organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach, firmę Reklama4You oraz Express Kaszubski.

Zasada jest prosta – wystarczy odrobina kolorowej kredy i ciekawy pomysł. Wspólnie z sąsiadami, rodzeństwem, rodzicami i znajomymi ze swojej ulicy przygotujcie kredowy obrazek. To zabawa dla Wszystkich!

Pamiętajcie o bezpieczeństwie i wykonywaniu rysunku na parkingu, chodniku bądź miejscu, gdzie nie panuje duży ruch pojazdów. Jeżeli nie macie gdzie sporządzić rysunku, firma Reklama4You zaprasza (codziennie po godz. 16.00, a w niedzielę przez cały dzień) na plac przed swoją siedzibą w Starej Maszynie. 

Gdy Wasze dzieło będzie już gotowe - zróbcie zdjęcie lub poproście kogoś z dorosłych o pomoc w sfotografowaniu waszej pracy. Następnie wyślijcie zdjęcie na adres: [email protected].

Napiszcie koniecznie kto jest autorem rysunku i na jakiej ulicy powstał. Wasze prace zostaną opublikowane na portalu społecznościowym, a te które spodobają się najbardziej (zyskają najwięcej lajków) otrzymają nagrody.

Zabawa trwa do 11 sierpnia - tego dnia opublikowane zostaną wszystkie nadesłane prace.

Regulamin konkursu.

(Konkurs)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%