Zamknij

Sierakowice. Dzieci przygotowały genialne rysunki! Konkurs rozstrzygnięty

22.06, 14.08.2022 .
fot.nadesłane
REKLAMA

Wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Sierakowicach oraz firmą Reklama4You zaprosiliśmy dzieci z gminy Sierakowice do wakacyjnej zabawy polegającej na przygotowanie rysunku kolorową kredą. Nadesłane prace są wspaniałe. Internauci w głosowaniu wybrali najlepsze.

Wystarczyła odrobina kolorowej kredy i ciekawy pomysł. Dzieci mogły rysować wspólnie z sąsiadami, rodzeństwem, rodzicami i znajomymi ze swojej ulicy. Tematy prac były dowolne. Zależało nam na zachęceniu dzieci do twórczej aktywności z dala od komputerów i smartfonów. 

I udało się. Nadesłane prace - nie tylko od młodych mieszkańców gminy Sierakowice - okazały się naprawdę pomysłowe. Ponieważ sami nie bylibyśmy w stanie wybrać najlepszych, poprosiliśmy o pomoc Internautów. Wszystkie prace zostały opublikowane na naszym profilu facebookowym, a Czytelnicy oceniali je przyznając lajki. Prace z największą ich liczbą otrzymają nagrody od Gminnego Ośrodka Kultury w Sierakowicach. 

[FOTORELACJA]27642[/FOTORELACJA]

Oczywiście na uznanie zasługują wszystkie prace, ale najwięcej lajków zebrały:

1 - miejsce zajęła praca Aleksandry i Marianny

2 - miejsce praca Kingi, Zuzanny i Magdy wykonana przy ul. Legionów w Sierakowicach

3 - miejsce praca 11 letniej Mai, która sporządziła rysunek przy ul. Sportowej. 

Gratulujemy! Nagrody zostaną wręczone podczas poniedziałkowego festynu w Gowidlinie, ale dostępne będą również w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Sierakowicach.

Dziękujemy za udział w zabawie i zachęcamy do udziału w kolejnych akcjach. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%