Zamknij

Poznaj historię swojej rodziny. Konkurs plastyczny dla dzieci

14:24, 12.09.2018 | nadesłane/oprac.M.B.
REKLAMA
Skomentuj

Klub Wolontariatu WARTO w Kartuzach organizuje konkurs plastyczny „Moja rodzina - drzewo genealogiczne”. Zadaniem uczestników  jest przedstawienie historii swojej rodziny cztery pokolenia wstecz, w graficznej formie drzewa genealogicznego.

Ernest Hemingway napisał: "Żaden człowiek nie jest samoistną wyspą: każdy stanowi ułamek kontynentu, część lądu." Można założyć, że rodzina jest częścią tego kontynentu. Obcujemy z żyjącymi, pamiętamy tych co odeszli niedawno. Nasza pamięć nie sięga jednak dalej niż dwa pokolenia wstecz. Warto poznać swoje  korzenie, przywrócić wspomnienia o pradziadkach i ożywić przeszłość.

Dlatego też Klub Wolontariatu WARTO w Kartuzach organizuje konkurs plastyczny „ Moja rodzina - drzewo genealogiczne ”. Zadaniem uczestników  jest przedstawienie historii swojej rodziny cztery pokolenia wstecz, w graficznej formie drzewa genealogicznego. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku do 10 lat. Organizatorzy oczekują na prace do 19 października w siedzibie Klubu Wolontariatu WARTO, oś Wybickiego 33 w Kartuzach. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 26 października. Na zdobywców trzech pierwszych miejsc przeznaczono nagrody rzeczowe.

Dokładne informacje, wyniki konkursu oraz regulamin konkursu będą dostępne na stronie internetowej  https://wolontariat.kartuzy.pl

Wszelkie zapytania odnośnie konkursu należy kierować do koordynatora konkursu: Magdaleny Borkowskiej tel. 605 268 571, [email protected] 

(nadesłane/oprac.M.B.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone