W wypadku, do którego doszło 19 czerwca około 1:00 w nocy w Leźnie, zginął nauczyciel Szkoły Podstawowej w Kowalach pod Gdańskiem. Społeczność szkoły wzruszającymi słowami żegna pedagoga.
Szkoła Podstawowa w Kowalach w poruszających słowach żegna swojego nauczyciela. Na swojej stronie opublikowała nekrolog.
Z głębokim żalem żegnamy Bartka Halmana, naszego Nauczyciela, Kolegę i Przyjaciela tragicznie zmarłego w wypadku samochodowym. Człowieka prawego, życzliwego, zawsze gotowego nieść pomoc innym. Pozostanie na zawsze w naszej pamięci i naszych sercach.
Do wypadku doszło w piątek 19 czerwca około godz. 1:30. Z ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem marki VW, 35-letni mężczyzna, będący mieszkańcem powiatu gdańskiego, jadąc w kierunku Pępowa z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo.
Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe, jednak życia kierowcy nie udało się uratować.
::news{"type":"see-also","item":"83324"}
Sgt Bagieta 14:39, 19.06.2026
Może najpierw niech milicja ustali dlaczego zginął. Czy był trzeźwy, czy jechał z dozwoloną prędkością, czy nie korzystał z komórki podczas jazdy. Ważne że nie zabił kogoś niewinnego.
Doinformowana 15:02, 19.06.2026
Niestety ale przyczyną była bardziej drastyczna niz się wydaje .. szkoda młodego człowieka
Dw15:21, 19.06.2026
Czyli co ? Promilki ?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz