Zamknij
REKLAMA

Choinkowa zabawa zakończona. Dziękujemy za zdjęcia!

13:04, 27.12.2018 | M.D
Skomentuj fot. nadesłane
REKLAMA

Zakończyliśmy choinkową zabawę - spośród nadesłanych zdjęć świątecznych drzewek wylosowaliśmy trzy, których autorzy zdobyli przyrodnicze nagrody-niespodzianki od Nadleśnictwa Kartuzy.

Dziękujemy, że podzieliliście się z nami cząstką Waszych Świąt. Przysłaliście nam mnóstwo fotografii naturalnych choinek, wszystkie były przepięknie przyozdobione: bombkami, wstążkami, lampkami, łańcuchami, kokardami, własnoręcznie wykonanymi ozdobami. Spośród tylu drzewek nie sposób było wybrać tego najpiękniejszego, więc jak co roku losowaliśmy autorów tych zdjęć, którzy otrzymają przyrodnicze nagrody-niespodzianki ufundowane przez Nadleśnictwo Kartuzy.

CHOINKI, KTÓRE WYLOSOWALIŚMY:

Choinka Eweliny z Kartuz.

Choinka Andrzeja z Kobysewa.

Choinka Katarzyny z Prokowa

Wszystkie nadesłane choinki można podziwiać w poniższej fotogalerii:

(M.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

MgMg

0 0

Gratuluję Andrzej 14:40, 27.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA