Zamknij
REKLAMA

Jakie gadżety świąteczne warto kupić do firmy?

14.42, 14.11.2022 mat.partnera Aktualizacja: 14.43, 14.11.2022

Koniec roku to czas, kiedy każdy z nas lubi być obdarowywany. Nie inaczej jest wśród naszych klientów. Czy święta to dobry czas na rozdawanie firmowych gadżetów?

Idealne gadżety świąteczne do firmy

Gadżety reklamowe mogą stać się prezentem dla stałych klientów, którzy docenieni wrócą do nas po kolejne produkty czy usługi. Z drugiej strony tego typu przedmioty mogą być bardzo praktyczne w codziennym użytkowaniu ich w firmie, a jeśli nie przydadzą się w kontekście użytkowym, to mogą być przecież doskonałą świąteczną dekoracją biurowych przestrzeni, w których przebywamy przez kilka godzin dziennie.

Która z tych opcji będzie lepsza dla Twojej firmy? A kto powiedział, że nie można połączyć jednego i drugiego? Świece i lampiony mogą zdobić Twoje biuro i stać się drobnym upominkiem dla klientów, z którymi spotkasz się w okresie przedświątecznym. Gadżety świąteczne staną się wówczas drobiazgami idealnymi.

Przykłady gadżetów świątecznych do firmy

Tak jak w przypadku typowych gadżetów firmowych, producenci prześcigają się w pomysłach na świąteczne gadżety dla firm. W https://www.caprea.com.pl/ stawiamy jednak na jakość. Stworzyliśmy dodatkową kategorię dla świątecznych gadżetów do firm, dzięki czemu szybko i łatwo znajdziesz interesujące Cię przedmioty.

Jeżeli szukasz gadżetów bardzo prostych i tanich, przemyśl zakup świątecznych wersji ołówków, czapek czy zawieszek. Jako prezent nie tylko dla najmłodszych bardzo dobrze sprawdzą się także reniferowe pluszaki czy misie z czapeczką mikołaja i polarowym kocem. Z drugiej strony firmy często decydują się na zakup także bardziej nieszablonowe prezenty. Drewniana pozytywka lub lampion to już bardzo świąteczny gadżet do firmy, który z powodzeniem postawisz na biurkach swoich pracowników i rozdasz najbardziej lubianym klientom.

W przypadku prezentów dla klientów często warto postawić na klasyczne rozwiązania. Świece zapachowe, kubki termiczne i całe zestawy prezentowe to dobre rozwiązania, kiedy nie znamy do końca gustów naszych klientów. A więcej inspiracji na świąteczne gadżety do firm znajdziesz na: https://www.caprea.com.pl/swiateczne-gadzety-reklamowe-dla-klientow/.

Dla kogo firmowe gadżety świąteczne?

Nie każda firma i nie każdy klient będzie potrzebował świątecznych gadżetów, a warto zadbać o to, aby był to wydatek, który w jakimś sensie się zwróci. Dlatego należy dobrze przemyśleć swoje marketingowe działania.

Duża firma, która obsługuje co roku wielu klientów, nie musi obdarowywać każdego z nich. Może zabrzmi to nieco brutalnie, ale świąteczne gadżety powinni otrzymać przede wszystkim klienci, których powrotu do naszych usług oczekujemy w najbliższym czasie. Mniejsze przedsiębiorstwa także w przypadku świątecznych prezentów mogą potraktować swoich klientów nieco wybiórczo. Czasami lepiej jest stworzyć jeden większy prezent dla klientów, którzy zostawili u nas nieco gotówki, niż obdarować każdego drobiazgiem, który szybko stanie się bezużyteczny i zapomniany. Każde z tych działań powinno być jednak zgodne z marketingową polityką danej firmy.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%