Zamknij
REKLAMA

W sobotę Kartuskie Biegi Uliczne. Będą utrudnienia w ruchu

14:36, 25.04.2019 | mat.pras./oprac. M.Dz.
Skomentuj
fot. archiwum/M.Dzienisz
REKLAMA

W związku z Kartuskimi Biegami Ulicznymi kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu. W godz. 11.00-14.00 przewiduje się trudności na ulicach Chmieleńskiej i Mikołaja Reja oraz drogach dojazdowych.

W najbliższą sobotę 27 kwietnia odbędzie się II Kartuski Półmaraton oraz III Kartuska ’10. Biegać będą także dzieci i młodzież. Kartuskie Biegi są jedną z najważniejszych imprez, tegorocznego, VII Cyklu Kaszuby Biegają – Największej Imprezy Biegowej Polski Północnej. Organizatorzy spodziewają się 800 uczestników z całego kraju.

Organizatorzy informują, że w związku z organizowanymi zawodami będą miały miejsce utrudnienia w ruchu na ulicach Chmieleńskiej i Mikołaja Reja oraz drogach dojazdowych, w godzinach 11:00-14:00.

Biegi na 21 i 10 km miejsce startu i mety będą miały na Orliku przy ul. Chmieleńskiej. Bazą imprezy jest Park Solidarności, gdzie odbywać się będą biegi dzieci i młodzieży. Tam będzie również usytuowane biuro zawodów oraz scena główna.

fot. nadesłane

- Jeśli ktoś chciałby pobiec razem z nami to będzie możliwość zapisania się w dniu biegu. Każdy z uczestników biegów głównych otrzyma koszulkę techniczną, pamiątkowy medal, ciepły posiłek. Na miejscu będzie także bezpłatna kawiarenka. Uczestnicy wezmą udział w losowaniu aż 6 telewizorów oraz innych wartościowych nagród. Mieszkańców Kartuz zapraszamy do kibicowania na trasie i na mecie – gwarantowana dobra zabawa i sportowe emocje - zachęcają organizatorzy.

Program imprezy, regulamin i szczegóły na stronie biegu: http://kartuskiebiegiuliczne.cyklkb.pl 

(aktual. godz.14:05)

(mat.pras./oprac. M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

producent niczegoproducent niczego

12 3

Dajcie już spokój z tym blokowaniem głównych tras przejazdowych, bo jacyś kolesie wymyślili sobie "biegi uliczne". Czy my, kierowcy mało mamy utrudnień w ruchu? Niech ci biegacze sobie biegają gdziekolwiek byleby nie na jezdni przeznaczonej dla ruchu kołowego! Jest mnóstwo ścieżek gruntowych w naturalny sposób amortyzujących stawy skokowe i kolanowe, ale nie! Poco?! Ci się uparli, że będą biegać w miejscach przeznaczonych dla samochodów etc.
Remont trasy 211 to mało? Kilkanaście tysięcy kierowców ma stać w korkach, bo kilkudziesięciu swi..w ma nieodpartą chęć pobiegania?
Jeszcze trochę i założę partię kierowców lubiących jeździć po chodnikach i będę żądał takich praw. Mało tego, zgodnie z brukselskimi wytycznymi udowodnię, że to jest bardziej ekologiczne, niż jazda po ulicy. Nie twierdzę, że świat jest chory, ale twierdzę, że rządzący nami to umysłowe kaleki! 20:52, 25.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KosyKosy

8 1

Mieszkańcy Kos jak mają normalnie funkcjonować gdy na kilka godzin zamyka się im jedyną drogę dojazdową? 22:26, 25.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PusiaPusia

5 2

To jest sabotaż!!! Dlaczego takie biegi nie są urządzane w niedziele niehandlowe???? Sobota, najwyższe natężenie ruchu będzie a ci sobie bieg urządzają, może wokół ratusza pobiegajcie? 11:17, 26.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA