Zamknij
REKLAMA

KORMORAN - rodzinny biznes z Somonina wykona najlepsze meble

03:00, 02.03.2020 | nadesłane/Kormoran

Firma "Kormoran", producent mebli na wymiar swoją działalność prowadzi z powodzeniem od 1993 roku, wykonując wysokiej jakości meble według indywidualnych potrzeb i aranżacji klientów.

Wiodącą działalnością jest projektowanie i wykonawstwo mebli kuchennych na wymiar z drewna, jak i półfabrykatów meblowych. W realizacjach firmy znajdują się kuchnie klasyczne o tradycyjnym wzornictwie, jak i nowoczesne projekty. Firma wykonuje zabudowy wnęk (szafy, garderoby), meble biurowe, pokojowe, sklepowe, elementy wyposażenia dla obiektów użyteczności publicznej, drzwi oraz nietypowe. Jak mówi Janusz Recław właściciel firmy KORMORAN:

- Nie boimy się trudnych i nietypowych wyzwań, jakie czasem stawiają nam nasi klienci. Dysponujemy wyjątkowo bogatą ofertą kolorystyczną materiałów czołowych producentów z branży meblarskiej, które pozwolą zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.  Oferujemy wysoką jakość wykonania, estetykę , funkcjonalność i komfort użytkowania.

Dodatkowym atutem firmy a zarazem udogodnieniem dla klientów jest sprzedaż artykułów AGD pod zabudowę wiodących marek na polskim rynku oraz artykułów oświetleniowych  co pozwala na kompleksowe wyposażenie kuchni . Dzięki temu firma zwiększa atrakcyjność swojej oferty. Firma prowadzi tez sprzedaż mebli gotowych  oraz półfabrykatów potrzebnych do ich produkcji.

Klienci mogą liczyć na nasze doradztwo w każdej fazie aranżacji swoich domów czy mieszkań. Wykonamy odpowiednie pomiary, poradzimy jak położyć glazurę, gdzie powinny znajdować się połączenia mediów. Nie muszą się też martwić o transport gdyż dysponujemy własnymi środkami potrzebnymi do przewozu elementów lub gotowych mebli. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje naszych klientów w trakcie całego procesu produkcji. 

Trzeba też wspomnieć, że synowie Janusza Recława poszli w ślady ojca włączając się w pracę zakładu. W 2017 roku Paweł Recław otworzył własną działalność SOKO-MEBLE wspomagającą firmę KORMORAN, zaś młodszy dziewiętnastoletni syn Mateusz nabiera szlifów w  zawodzie stolarza pod czujnym okiem ojca i starszego brata.

Umiejętności  z zakresu stolarstwa, a przede wszystkim pasja, znajomość najnowszych trendów meblarskich i zapał do pracy - tyle wystarczy" - to motto, które wpajam moim synom, i które towarzyszy mi od początku mojej działalności zawodowej.

Na stronie internetowej www.kormoran.kartuzy.com.pl  oraz na profilu Fecebooka  https://www.facebook.com/meblekormoran/ zainteresowani znajdą  zdjęcia z realizacji oraz wzorniki materiałów do produkcji mebli.

KORMORAN

ul.Siemiana 21A, 83-314 Somonino

Janusz Recław - Mistrz stolarski  tel. 502 082 715

e-mail [email protected]

Paweł Recław - Czeladnik stolarski  tel. 502 400 760

e-mail [email protected]

Mateusz Recław - Czeladnik stolarski  tel. 663 111 366

foto Kormoran

 

 

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone