Zamknij
REKLAMA

Przewozy biznesowe – nowa jakość służbowych podróży

12.03, 23.11.2022 mat.partnera Aktualizacja: 12.18, 23.11.2022
REKLAMA

Dyskrecja, komfort, spokój, wyciszenie, pełna koncentracja... To cechy, które wyjątkowo ceni sobie każdy, kto decyduje się na podróż służbową sam nie siadając za kółkiem. Dlaczego? Bo dziś, w czasach gdy jesteśmy zabiegani, cenimy sobie czas, który można poświęcić na przykład na pracę w czasie wyjazdu służbowego. Dlatego właśnie przewozy biznesowe stają się poszukiwaną i oczekiwaną usługą w branży transportowej.

Przewozy biznesowe powinny zainteresować każdego, kto ceni sobie wygodę podróżowania, ale przy tym oczekuje dozy luksusu, oryginalności czy też pewnego rodzaju rozrywki. Tego rodzaju transport kierowany jest do klientów indywidualnych, ale też firm, które potrzebują przewozu zbiorowego.

Transport dla biznesu

Biznesowy transport zaliczany jest bez wątpienia do usługi premium. W jego ramy wpisuje się organizacja wyjazdów w delegacje, przewozów pracowniczych, ekskluzywnych transportów VIP, odbiory gości z lotniska czy transporty w wyznaczone miejsca: na spotkania, konferencje, eventy. Trójmiejska firma transportowa AutoComfort wyspecjalizowała się w organizacji właśnie transportów biznesowych, które opierają się nie tylko na realizowaniu przejazdu z punktu A do punktu B.

Coś więcej niż przewozy biznesowe...

Posiadanie przez AutoComfort widowiskowej wręcz floty pojazdów zobowiązuje. Transport biznesowy obsługują luksusowe limuzyny marek premium, m.in. Mercedes, Jaguar, Audi czy Jeep. Mikrobusy czy minibusy zrealizują zlecenia transportu zbiorowego dla np. firm na wyjazdy integracyjne. A może by tak...podróż niekoniecznie po lądzie? Tak, AutoComfort ma do zaoferowania także transport samolotem czy jachtem. Taka oferta pokazuje, że przewozy biznesowe to usługa wręcz luksusowa, spełniająca naprawdę wysokie oczekiwania co do podróży. Jak łatwo można się domyślić, w pojazdach panuje wygoda, bezpieczeństwo, ale też ekstrawagancka atmosfera. Flota jest nowoczesna, prestiżowa, a podróż może być „podrasowana” wieloma dodatkowymi usługami na pokładzie – posiłkiem, zimnym napojem, możliwością oglądania filmów czy podpięcia do zasilania sprzętu niezbędnego do pracy (laptopa, tableta itp.).

Biznesowy transport – zbuduj swój wizerunek

Z transportu biznesowego korzystają osoby indywidualne, ale przede wszystkim przedsiębiorcy czy całe zespoły firmowe. Dlaczego to usługa coraz popularniejsza? Przede wszystkim nie tylko jest to wygodna, komfortowa i dyskretna forma podróżowania, ale zdecydowanie podnosząca prestiż pasażera. Dotarcie na konferencję, targi czy spotkanie biznesowe jako pasażer dobrze prezentującego się samochodu z własnym kierowcą na pewno podniesie naszą renomę i poważanie. AutoComfort oprócz floty może pochwalić się możliwością zorganizowania podróży od A do Z choćby w kwestii organizacji ochrony i tzw. „welcome desk” na lotniskach i hotelach.

Podróż biznesowa z AutoComfort to nie tylko gwarancja dotarcia z punktu A do punktu B bezpiecznie i wygodnie. To przede wszystkim chwila, w której możemy poczuć się zaopiekowani na czas przejazdu i otrzymujemy możliwość całkowitego skupienia się na własnych potrzebach, co nie jest możliwe, gdy sami zasiadamy za kierownicą.

(mat.partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%