Wygląda na to, że nie tylko śliska nawierzchnia mogła być przyczyną porannego zdarzenia w Puzdrowie (gm. Sierakowice). Okazało się, że kierująca vw polo była pod wpływem alkoholu.
Informowaliśmy, że dziś rano panowały wyjątkowo trudne warunki na drogach z powodu przymrozku. W wielu miejscach było ślisko, co mogło skutkować różnego rodzaju zdarzeniami drogowymi.
Przed godz. 8.00 w Puzdrowie (gm. Sierakowice) doszło do dachowania vw polo. Kierująca samochodem zdołała sama opuścić pojazd, a następnie trafiła pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego.

Policjanci, którzy dotarli na miejsce ustalili, że 36-latka nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, w wyniku czego doprowadzała do dachowania pojazdu.
Ale to nie wszystko. Podczas badania alkomatem okazało się, że kobieta ma około 1,3 promila w wydychanym powietrzu.
Jak informuje Aleksandra Philipp, rzeczniczka prasowa KPP Kartuzy, kobiecie zatrzymano prawo jazdy i pobrano krew do dalszych badań. Poszkodowana trafiła do szpitala.
DrajwerXXXX 11:38, 12.12.2024
Pewnie z bunga bunga wracała 🤣🤣🤣🤣
Prezes Jarosław 11:40, 12.12.2024
A co, nie mówiłem że baby dają nie tylko w szyję ?
d/w12:36, 12.12.2024
ale i między uda fest i głęboko.
Prezes Jarosław 13:22, 12.12.2024
Ty tym swoim małym ptaszkiem daleko nie polecisz
d/w16:16, 16.12.2024
to jest bocian
No i ...12:21, 12.12.2024
Przeleciała przez chodnik. Gdyby tam ktoś szedł. Za mało patroli
gdyby ktoś22:34, 13.12.2024
jakby kogoś potrąciła na chodniku wtedy by lamentowali gdzie drzewa na którym ów kierowczyni by się zatrzymała i nie wjechała na chodnik.
Upadlinu12:22, 12.12.2024
Polka to raczej nie jest..
Jak13:02, 12.12.2024
Kaszubka i Polka to to samo to tak
Oooo13:16, 12.12.2024
Ta kobieta jest nie normalna mając promile alkoholu i jedzie a jak by tam kogoś zabiła to co wtedy by było
Pozostałe komentarze
Biało12:00, 12.12.2024
Na wersji FB EX pisał ktoś, że nie posypali, może jej nie posypali bo nie lubi mieszać więc albo pije albo wciąga. Nigdy obu jednocześnie.
Kol12:05, 12.12.2024
Jeszcze raz, gdzie są rodziny, czy naprawdę rodzina nie widzi, że członek rodziny nadużywa alkoholu,
......12:14, 12.12.2024
Członek nie widzi
# biało 12:14, 12.12.2024
Nie posypali i się kobiecina posypała w tym niemieckim szrocie
Okoliczna12:16, 12.12.2024
Z kąd ten babsztyl jechał? Przed pracą trzeba wziąć na odwagę 🥴
!!!!!!!!!!13:10, 12.12.2024
piszemy "skąd"
@ upadlinu 12:25, 12.12.2024
Zgadza się, polla miałaby ze 3 promile.
@13:04, 12.12.2024
Mówisz o swojej wiecznie pijanej matce?
@@ 13:20, 12.12.2024
Nie, o twojej starej *%#)!&
Sierakojce i wszystk12:34, 12.12.2024
Nie ważne, czy Polka czy Ukrainka jak mieszka w Sierakowickich stronach ,to wypadek jest czymś naturalnym w tym społeczeństwie, tam chleją i jadą i mają wypadki,a nawet bez chlania nie potrafią jeździć
Nie kaszub10:45, 15.12.2024
W same sedno trafiłeś z tą odpowiedzią 👍
@Sierakojce i wszyst13:22, 12.12.2024
To jest istotne jakiej narodowości jest pijana kierującą bo poziom alkoholizmu w naszym kraju jest znaczaco różny od poziomu krajów z za wschodnią granicą, różnica jest kolosalna o tym mówią wszystkie statystyki z policyjnymi w naszym kraju włącznie
@@ Srakojce 13:23, 12.12.2024
Jo, za granicą mówi się pijany jak polak
@ @@ Srakojce13:48, 12.12.2024
To o tobie tak mówią patologiczny kłamco gdziekolwiek tylko wyjedziesz chociaż nawet Polakiem nie jesteś z pochodzenia
@@@@ Srakojce 13:51, 12.12.2024
Podobno z pochodzenia jesteś z Szadółków, z kontenera na bio odpady.
do cymbała powyżej14:02, 12.12.2024
Piszę się z Szadółek a nie z Szadółków analfabeto, widać że Polski język jest dla ciebie trudny, więc pisz w ojczystym
olaf g.14:32, 12.12.2024
A ciekawe jak oni ustalili, że nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze? Jakie badania wykonali? Jakie ekspertyzy specjalistów ds. inżynierii drogowej mieli w rękach? Czym skończyły się się badania mechanoskopijne pojazdu? I jakim cudem zrobiono je na miejscu wypadku? Kto je robił? Czy ci policjanci mają nagranie z tego wypadku lub obserwowali go na żywo? Czy po prostu kłamią jak najęci, bo są zwykłymi amatorami nie mającymi pojęcia o czym bredzą?
Racja15:50, 12.12.2024
Nie dostosowała warunków panujących w głowie.
Każdy widzi, że 17:31, 12.12.2024
jechała pustą żwirową drogą wiejską - a po obu stronach pola porośnięte trawą.
Uchlany babsztyl wywinął kozła na pustej drodze szutrowej !
@olaf g.16:16, 12.12.2024
A co Ty tam chcesz ustalać? To jest proste jak gwóźdź.
Masz jechać z taką prędkością, aby panować na pojazdem i utrzymać go na swoim pasie jezdni, a nie jechać z taką prędkością, że na prostej drodze wylatujesz z drogi.
Masz mieć taką prędkość podczas zastanych warunków pogodowych, aby kierować pojazdem, a nie że pojazd kieruje kierowcą.
Widz 16:39, 12.12.2024
Z rorat wracała
Użytkownik17:00, 12.12.2024
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Jaaaaa 17:26, 12.12.2024
Jak prezes mówił że kobiety dają w szyję to wielka obraza
Aj tam18:30, 12.12.2024
Może miała iść do szefa po podwyżkę i chlapnęła sobie.
XD 18:37, 12.12.2024
Patrząc po komentarzach, widać że te komentarze pisały osoby z Sierakowic bo tylko w tej miejscowości są najwięksi „eksperci„ drogowi XD. Myślę że większość osób która napisała tutaj komentarz nie przestrzega przepisów ruchu drogowego. Widać dokładnie jak jeździ się w gminie Sierakowice i w powiecie kartuskim. Zabudowany czy nie, ile fabryka dała jadą.
Z mojej strony mam nadzieję że tej kobiecie nic poważnego się nie stało i że wróci szybko do zdrowia.
A osoby które są święte to niech pierwsze napiszą komentarza że nigdy nie złamali przepisów XD
Nie pozdrawiam niektórych komentujących wyżej 😎
Tediiii07:00, 14.12.2024
To pewnie ona, za wschodniej granicy. Oni jeżdżą non stop nawaleni.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz