Zamknij
REKLAMA

Banino. Organizują rodzinną wyprzedaż, by zakupić defibrylator AED

11.01, 14.06.2021 M.Dz./info: mat.pras.
Skomentuj Zdj. ilustracyjne/fot. pixabay
REKLAMA

W najbliższą niedzielę w Baninie odbędzie się Wyprzedaż Rodzinna. Mieszkańcy chcą dać drugie życie zabawkom, książkom czy ubraniom. Podczas wydarzenia zorganizowana zostanie zbiórka na zakup publicznego defibrylatora AED.

Co roku w Baninie w okresie wakacji odbywa się Banińska Wyprzedaż Rodzinna, której organizatorem jest Stowarzyszenie Inicjatywa Mieszkańców dla Banina.

- Celem wyprzedaży jest danie kolejnego życia zabawkom, książkom, ubraniom, przedmiotom codziennego użytku oraz integracja mieszkańców Banina. Innymi słowy ratunek przed wyrzuceniem i zaśmiecaniem środowiska - informuje Tomasz Niklas, przewodniczący Stowarzyszenia Inicjatywy Mieszkańców dla Banina. 

W tym roku odbędzie się III edycja wyprzedaży, a jej głównym celem będzie zbiórka na mobilny defibrylator AED dla mieszkańców Banina. Cały dochód z wpisowego (10 zł od stoiska) oraz z dobrowolnych datków do puszek zostanie przeznaczony na zakup tego ważnego urządzenia.

Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych: będą "dmuchańce" oraz lody z banińskiej lodziarni. Na głodnych czekać będą foodtrucki – po raz pierwszy w Baninie.

Imprezie towarzyszyć będzie "Banińskie Rolkowisko w rytmie Disco”. Na terenie placu integracyjnego w Baninie przy ulicy Księżycowej powstał ogólnodostępny tor wrotkarski. W godzinach od 14-16 będzie można pojeździć tam przy rytmach disco, które zagwarantuje lokalny DJ.

Wydarzenie odbędzie się 20 czerwca na placu integracyjnym przy ulicy Księżycowej w Baninie w godzinach od 13-17. Więcej o imprezie TUTAJ.

fot. nadesłane

(M.Dz./info: mat.pras.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%