Zamknij
REKLAMA

Podziękowania dla organizatorów Zlotu Pojazdów Terenowych Kaszuby 4x4

13:31, 19.08.2021 | nadesłane/ks. M. Trybowski
Skomentuj fot. nadesłane/UM Kartuzy
REKLAMA

I Zlot Pojazdów Terenowych Kaszuby 4x4 na Złotej Górze wsparł Kartuskie Hospicjum. Ks. Marek Trybowski, dyrektor hospicjum Kartuskiego Centrum Caritas, dziękuje wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia. Udało się uzbierać 20 tys. zł!

Miłośnicy motoryzacji, aut terenowych, historycznych i amerykańskich zjechali się w sobotę, 14 sierpnia na Złotą Górę, pod Kartuzami, by stając do, przepełnionej dobrą zabawą, rywalizacji pokonywać piaski, leśne wąwozy czy bagna. Impreza, której baza zlokalizowana była w Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu niedaleko Brodnicy Górnej, przyciągnęła całe rodziny. Zlot łączył dodatkowe atrakcje: motorówki, quady, jeepy oraz coś dla rodzin z dziećmi: dmuchane parki zabaw oraz zaplecze kulinarne. 

fot. nadesłane

Liczne odcinki specjalne na wytyczonych trasach okazały się dla wielu załóg wymagające, ale dostarczyły też niemało emocji. Dobrych uczuć było więcej, bowiem impreza miała charakter charytatywny. W wielu miejscach, przy licznych atrakcjach, dzięki udziałowi wolontariuszy Kartuskiego Centrum Caritas można było złożyć datek na Kartuskie Hospicjum.

Ks. Marek Trybowski, dyrektor hospicjum Kartuskiego Centrum Caritas, dziękuje osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia.

 Wszystkim, którzy wsparli nasze hospicjum, serdecznie dziejemy – otrzymaliśmy dwadzieścia tysięcy złotych! Z podziękowaniami spieszymy przede wszystkim do Członków Stowarzyszenia Miłośników Pojazdów Terenowych i Zabytkowych Kaszuby 4x4, które zorganizowało i poprowadziło tę wspaniałą imprezę! Wyrazami wdzięczności obejmuje my także Burmistrzów Kartuz i Ustki oraz właścicieli terenów, którzy użyczyli ich na potrzeby organizacji Zlotu. Za dbałość o bezpieczeństwo w terenie, dziękujemy również Strażakom z OSP w Goręczynie! Mamy nadzieję na kolejne spotkania, pełne pięknych emocji!

 

(nadesłane/ks. M. Trybowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Karolina..Karolina..

5 6

Dzięki za zniszczenia terenów leśnych 15:40, 19.08.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Asia VitaraAsia Vitara

1 3

Następna osoba która wypowiada się nie mając wogóle pojęcia o temacie. Aż płakać mi się chce. Potem taka osoba niedoinformowana i niedouczona zostaje np urzędnikiem i w ten sposób nasz kraj jest jaki jest. 07:34, 20.08.2021


Heniek. Heniek.

2 3

Niszczą lasy ,ryją teren, płoszą zwierzęta, takie hobby mają, że w du.. ,to mają i tyle w temacie 👎👎👎,a pieniądze zbierają żeby lepiej wyglądać, że niby chodzi o szczytny cel, a tu tylko chodzi o ich jeżdżenie!!! 12:55, 21.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%