Zamknij
REKLAMA

Dom seniora Milorstowo - oaza spokoju w sercu Kaszub

16:28, 13.03.2020 | Artykuł sponsorowany

Dom seniora Milorstowo to profesjonalny ośrodek prowadzony z myślą o osobach starszych. Swoim podopiecznym gwarantuje całodobową opiekę i najwyższe standardy warunków bytowych oraz przeprowadzanych zabiegów. 

Milorstowo to dom seniora położony malowniczo nad jeziorem w Miłoszewie (gm. Linia). Taka lokalizacja pozwala godnie i aktywnie spędzić jesień życia, która może być bardzo inspirująca i w dodatku spędzona w pięknych okolicznościach pomorskiej natury. Seniorzy mogą liczyć na wsparcie w realizacji swoich zainteresowań i hobby.

Profesjonalizm i doświadczenie

Osoby w podeszłym wieku i niepełnosprawne mogą skorzystać z rehabilitacji w luksusowych warunkach, prowadzoną przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Do dyspozycji Pensjonariuszy jest baza rehabilitacyjna składająca się z przestronnej sali gimnastycznej, gabinetów oferujących masaże klasyczne i wirowe, falę uderzeniową, laser, pole magnetyczne i krioterapię.

Czas pobytu zależy zawsze od indywidualnych potrzeb i decyzji. Może to być więc wakacyjny wypoczynek połączony z zabiegami fizjoterapeutycznymi albo intensywne usprawnianie.

fot.milorstwo.pl

Z oferty ośrodka mogą skorzystać także osoby po zabiegach ortopedycznych, na przykład po endoprotezie stawów biodrowych czy kolanowych, po operacyjnym leczeniu złamań i urazów stawów. Może to być krótki pobyt bezpośrednio po wypisie ze szpitala mający na celu jedynie uruchomienie pacjenta i umożliwienie mu samoobsługi lub dłuższy pobyt mający całkowicie przywracający sprawność sprzed zabiegu operacyjnego czy urazu.

Po zabiegach i udarach

Pacjenci po udarach bardzo często wymagają opieki i rehabilitacji, którą trudno im zapewnić w domu. Specjalistyczna opieka, pobyt w luksusowych warunkach i intensywna rehabilitacja dają szansę na uzyskanie maksymalnej możliwej sprawności.

Ośrodek zapewnia też wsparcie i możliwość odzyskiwania pełnej sprawności po incydentach i zabiegach kardiologicznych. Fizjoterapia wymaga indywidualnego dostosowania do fizycznej sprawności i wydolności serca każdego z nich. Rozbudowana baza rehabilitacyjna i piękne tereny dają ogromną różnorodność oferty. Można korzystać z zabiegów fizjo- i fizykoterapeutycznych, można również, rozpoczynając od krótkich spacerów, przez nordic walking, kończąc na wycieczkach rowerowych, poznawać okoliczne jeziora, lasy, rzeki Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.

fot.milorstwo.pl

Całodobowa opieka

Ośrodek Milorstowo oferuje też całodobową opiekę dla osób w podeszłym wieku i niepełnosprawnych. Pokoje mają bezpośredni dostęp do łazienki i są umeblowane, ale stali mieszkańcy mogą korzystać ze swoich ulubionych sprzętów i ozdób. Własny fotel, łóżko czy obraz mogą sprawić, że poczują się jak u siebie. Osoby mieszkające na parterze mogą wyjść przez drzwi balkonowe do ogrodu, na piętrze każdy pokój jest wyposażony w balkon. Pokoje są 1 i 2 osobowe. Jest też możliwość pobytu ze zwierzęciem.

Milorstowo

84-223 Miłoszewo 120, gm. Linia

[email protected]

 600 821 142

Szczegółowy cennik i oferta:

milorstowo.pl

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone