Niecodzienny wypadek w Baninie. Przed godz. 14.00 kierująca samochodem osobowym wjechała do wnętrza sklepu przy ul. Borowieckiej. Ze wstępnych informacji wynika, że nikomu nic poważnego się nie stało, ale kierująca pojazdem jest pod opieką zespołu ratownictwa medycznego.
Jak podaje Matusz Pielowski, rzecznik kartuskiej straży pożarnej, na miejscu pracuje policja oraz zastępy straży z OSP Banino oraz Kartuz.
Aleksandra Philipp, rzeczniczka prasowa kartuskiej policji poinformowała, że funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że 63-letnia kierująca samochodem omyłkowo pomyliła pedał hamulca z pedałem gazu i dlatego przebiła witrynę i wjechała do wnętrza sklepu.
Na szczęście nikomu nic się nie stało.
- Kobieta za spowodowanie zagrożenia została ukarana mandatem karnym w wysokości 1100 zł oraz 8 punktami karnymi - informuje Aleksandra Philipp.


tragedia14:58, 03.02.2026
a jene Pepco zdemolowane
XDDDD14:59, 03.02.2026
JAKIM CUDEM w tym miejscu można wjechać do sklepu XDDDDDDDD
..... 15:06, 03.02.2026
W baniakowie same cuda dzieją się. Patusy z trójmiasta rządzą tam.
Zdzisek 15:23, 03.02.2026
Od teraz już będziesz wierzył w cuda?
Ksionc 17:25, 03.02.2026
Cudem jest to że zrobiła to na trzeźwo. Po pijaku nie byłoby to grzechem a zrobić coś takiego na trzeźwo to CUD PAŃSKI.
Heh00:25, 04.02.2026
Mozna .....mozna a co tam raz sie zyje
Zdzisek 15:09, 03.02.2026
Chciała w końcu poczuć jak to jest mieć garaż ,bo wiadomo jak to wygląda w familokach.
Jaaaaa 15:09, 03.02.2026
Czyja to znajoma że prawa jazdy jej nie zatrzymano
66618:54, 03.02.2026
Pewnie sierż bagiety
Pozostałe komentarze
To nasza 15:00, 03.02.2026
Czy jakaś z Trójmiasta?ha ha
Obywatel 15:05, 03.02.2026
Pewnie tak
Użytkownik15:05, 03.02.2026
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
.16:40, 03.02.2026
Z każdym takim żałosnym komentarzem coraz bardziej przekonuje się do tego, że kaszubków należy deportować
Obywatel 17:23, 03.02.2026
Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Do redakcji21:03, 03.02.2026
Ile jeszcze będziemy znosić tego chorego idiote?
Użytkownik15:10, 03.02.2026
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Użytkownik15:31, 03.02.2026
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
@ zdzisek 15:48, 03.02.2026
Podobno na promocję masła w Biedronce spieszyła się i stąd ta pomyłka w pedałach.
Zdzisek 16:12, 03.02.2026
Jo ,jo i pomyliła sklepy ,bo kto widział masło w sklepie z lumpami.
DrajwerXXXX 15:49, 03.02.2026
Babie to można dać co najwyżej gałkę do ręki ale nie auto !!!! 🤣🤣🤣🤣
...... 15:50, 03.02.2026
Ale babcia dała czadu
Jareksto15:55, 03.02.2026
Przed sklepem są miejsca parkingowe
Ikno16:01, 03.02.2026
A sądziłem, że takie rzeczy to tylko w Ameryce, a tu proszę.
No chyba, że nie dostała wizy do USA.
A to automat czy manual? Bo sprzęgło tyż nie działało? Amerykańcom to się zawsze ten gaz blokuje i nie wiedzą, że jest jeszcze hamulec w aucie, albo dźwignia zmiany biegów - nawet w automacie.
cutie srutie16:08, 03.02.2026
to była barbie, chodzi z tęczowym pieskiem na spacery
Zdzisek 16:10, 03.02.2026
Pewno zrobili promocje na walentynkowe gacie 3 w cenie 2
Użytkownik16:10, 03.02.2026
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Do zdzisiek 16:36, 03.02.2026
Pewnie byś chciał nowe galoty
Gibraltar16:39, 03.02.2026
Mandat najważniejszy w tym policyjnym landzie ...
Lucyiiiiiii17:01, 03.02.2026
Tam na dobrą sprawę nawet nie ma się gdzie rozpędzić . Musiała pani porządnie depnąć, a lód dopomógł.
Ale aż tyle kypila17:10, 03.02.2026
Że pod kasę musiała podjechać ciekawe co było takiego taniego
Ala weter 18:19, 03.02.2026
Usłyszałam czask
Ala weter 18:26, 03.02.2026
Pepco drive
Hehe18:26, 03.02.2026
Oby więcej tak się nie pomyliła.
Ze Pcimia21:21, 03.02.2026
Nasłuchała kobieta o władcy Pcimia Obajtku jaki to gienialny włodarz co zbudował sklepy gdzie autem sie wjeżdża a nasza władczyni to jego koleżanka z Energi więc może też tu tak gienialnie🤣
faceci to chamy07:48, 04.02.2026
ale wysyp chamskich, seksistowskich komentarzy
poziom kultury u Panów jak zwykle nie zawodzi
..... 08:15, 04.02.2026
A baby to *%#)!&
Chyba ty09:50, 04.02.2026
A kobiety są agresywne i na dodatek wjeżdżają w ludzi w sklepie
hdhdh14:43, 06.02.2026
biorą przykład od Lempart, Wrzosek, Nowackiej, Żukowskiej, Środy i Jachiry 🤣🤣🤣
Użytkownik09:17, 04.02.2026
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Reyi13:15, 04.02.2026
Dobrze że w ludzi nie wjechała.
Użytkownik19:28, 05.02.2026
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz