Zamknij
REKLAMA

Pałac Łebunia otworzył swoje podwoje dla gości

00:20, 11.07.2020 | nadesłane/Pałac Łebunia
foto nadesłane

Przestronna restauracja z wyjściem na tarasy, tradycyjne dania z najwyższej jakości składników, pochodzące od regionalnych dostawców i malownicza zieleń w parku - razem tworzą idealne miejsce do organizacji rodzinnych uroczystości, jak i spotkań biznesowych w Pałacu Łebunia. 

Pałac Łebunia położony jest w samym sercu Kaszub, oddalony zaledwie 17 km od Lęborka i 35 km od Kartuz. Za jego klasyczną fasadą, kryją się nowoczesne wnętrza. Do dyspozycji gości jest 25 eleganckich pokoi, sala restauracyjna, niebieska, biblioteczna i konferencyjna. Pałac otoczony jest parkiem, w którym znajdują się 3 stawy z pomostami i drewnianą altanką, dzięki czemu tworzą ciekawe miejsce również do organizacji imprez plenerowych. 

Co tydzień w restauracji Pałacu odbywają się niedzielne brunche. Są to dania serwowane w formie bufetu w godzinach 13.00- 17.00. Jest to świetna okazja do spędzenia dnia w gronie rodziny i przyjaciół. 

foto nadesłane

Już w piątek, 31 lipca br. o godzinie 18.00 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie w kulinarnym kalendarzu restauracji Pałacu Łebunia - KOLACJA KOMENTOWANA. Podczas wydarzenia Goście będą mogli spróbować dań autorstwa Szefa Kuchni - Damiana Dembik oraz idealnie dobranych win. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w kolacji zapraszamy do składania rezerwacji stolików pod nr. 697 900 009 lub mailowo [email protected]. Istnieje również możliwość rezerwacji noclegów w tym terminie, w promocyjnej cenie. Zapraszamy serdecznie!

Pałac Łebunia

www.palac-lebunia.pl 

https://www.facebook.com/palac.lebunia/

84 - 311 Łebunia, ul. Pomorska 36

e-mail: [email protected]

kom: 697 900 009

foto nadesłane

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop