Promuj to ogłoszenie

Chcesz zarobić 3500 - 5500zł ??

Data dodania: 2019-11-08 10:00:35ID: 4439

[email protected]

Chcesz zarobić 3500- 5500 zł ???

Poszukujemy pracowników produkcji do obsługi: kutrów, wilka, mieszałek, masownic (3500 ? 5500 zł netto).

miejsce pracy: Zakład Produkcyjny Kawle (Kawle 13, 83-341 Kawle, okolice Sierakowic)

Podstawowe zadania:
Poszukujemy pracowników produkcji do obsługi maszyn służących do przygotowania farszy i masowarek zgodnie z obowiązującymi opisami technologicznymi (obsługa Kutrów, wilków, mieszałek, masownic).

Oferujemy:
- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- posiłki regeneracyjne w trakcie pracy,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę w atmosferze wzajemnego wspierania się i wymiany doświadczeń,
- wysokie wynagrodzenie,
- ubezpieczenie na życie,
- program zbierania punktów,
- eventy,
- ?owocowe środy?,
- paczki świąteczne,
- zniżki na produkty firmowe,
- premię za przyprowadzenie nowego pracownika,
- losowanie co kwartał trzech nagród za ?100% frekwencji?.

Wymagania:
- sprawność manualne,
- odpowiedzialność,
- sumienność,
- umiejętność organizacji pracy,
- gotowość do podjęcia pracy zmianowej.
Proszę o wysłanie CV na adres [email protected] , w tytule maila podając nazwę stanowiska, na które kandydujesz.