Promuj to ogłoszenie

Asystent ds. rozwoju produktu

Data dodania: 2019-12-06 14:01:40ID: 4742

785Pokaż numer[email protected]

Szukasz pracy?
Oferujemy prace na stanowisku: Asystent ds. rozwoju produktu
Miejsce pracy: Kawle (Kawle 13, 83-341 Kawle, okolice Sierakowic).
Obowiązki
? Przeprowadzanie prób nowych produktów na liniach technologicznych
? Wprowadzanie do komputera zapisów i wyników dotyczących przeprowadzonych prób
? Analizowanie i raportowanie wyników z przeprowadzonych produkcji testowych
? Wdrażanie nowych oraz doskonalenie istniejących technologii
? Opracowywanie dokumentacji technologicznej, tj. receptur, specyfikacji, etykiet zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi i jakościowymi
? Optymalizacja procesów produkcyjnych
? Bieżący nadzór nad uzyskami i wydajnościami produkcyjnymi
? Współpraca z innymi działami w zakresie przygotowania i wdrażania nowych produktów
Wymagania
? Wykształcenie min. techniczne lub średnie (preferowane kierunki związane z żywnością)
? Osoba aplikująca nie musi mieć doświadczenia na podobnym stanowisku
? Kreatywność i proaktywne działanie
? Nastawienie na osiąganie celu i realizację zadań
? Umiejętność pracy w zespole
? Umiejętność analitycznego myślenia
? Inicjatywa w działaniu
? Dobra organizacja pracy
? Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
? Znajomość pakietu Ms Office
Oferujemy
? Praca w systemie jednozmianowym
? Praca w godzinach 7:00 ? 15:00 (elastyczne godziny pracy)
? Umowę o pracę
? Możliwość rozwoju poprzez prace wśród specjalistów
? Możliwość sprawdzenia się w praktycznym działaniu
? Szkolenia wewnętrzne
? Przyjazną i twórczą atmosferę w pracy
? Ubezpieczenie na życie
? Program zbierania punktów
? Wachlarz szkoleń i warsztatów
? Eventy
? Nagrody stażowe (5,10,15 lat pracy)
? Paczki świąteczne
? ?owocowe środy?
? Zniżki na produkty firmowe
? Premię za przyprowadzenie nowego pracownika