Zamknij
REKLAMA

Pierwsze urodziny Dyskoteki Wesele w Sierakowicach. Do zgarnięcia atrakcyjne nagrody

12:37, 21.10.2019 | mat.Dyskoteka Wesele

To już rok odkąd bawimy się w dyskotece Wesele w Sierakowicach i niezmiennie jest tam zawsze  dobra zabawa.Zapraszamy na podsumowanie roku naszej działalności 21 października 2019r. Start o 21.00.

Pamiętacie jesień 2018 r.? To wtedy przebojem w naszym regionie pojawiła się Dyskoteka Wesele w Sierakowicach. Imprezowy lokal, w którym bawimy się jak na prawdziwym weselu. Od otwarcia już trochę minęło, a Dyskoteka Wesele wciąż cieszy się dużą popularnością! Nie dzieje się to bez przyczyny!

Organizatorzy dbają o to, aby pomimo znanego scenariusza weselnego każda impreza była wyjątkowa. Przez ubiegły rok odbywały się tu takie imprezy jak: Koncerty Czadoman, After Party, Piękni i Młodzi, Bayera i wielu innych ponadto imprezy tematyczne, których nie ma nigdzie indziej czyli Dzień Strażaka, Dzień Nauczyciela, wesela w klimacie: kaszubskim, góralskim, PRL, hawajskim itp.

Na barze pracują dobrze przeszkolone barmanki, które doskonale wiedzą jak zrobić pyszne i kolorowe drinki! Kulturalna ochrona, która dba o porządek w klubie to coś co wyróżnia lokal na tle innych dyskotek z okolicy. Po roku można śmiało powiedzieć, że jest to idealne miejsce do zabawy dla osób w każdym wieku (od 18 lat). W tym miejscu bawią się świetnie całe rodziny, wieczory kawalerski i panieńskie, a także ekipy, które po prostu chcą się dobrze pobawić!

Serdecznie zapraszamy na imprezę: Papierowe Gody – czyli I Urodziny Dyskoteki Wesele. Na imprezie czeka Was szereg atrakcji: darmowa podwózka limuzyną dla gości z Sierakowic lub okolic, stolik wiejski, zabawa jak na prawdziwym weselu, nowa karta menu. Na imprezie wszyscy goście wezmą udział w konkursie w którym do wygrania będzie HULAJNOGA ELEKTRYCZNA (Fit Lovers Edition). Ponadto organizowany jest też konkurs w którym do wygrania są wakacje w Łebie dla 4 osób (link do konkursu tutaj).

Imprezę poprowadzą nasi VIP RezydenciI & Wodzireje: Dj Art & DJ Babler

Przyjdź ze swoją ekipą i przekonajcie się sami!

Serdecznie Zapraszamy

Dyskoteka Wesele Sierakowice
Ul. Lęborska 4a
Informacje i rezerwacje: 791 998 805
Więcej info o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/2369618863305628/

Specjalny prezent od naszego serwisu: Na hasło Express Kaszubski wchodząc do dyskoteki do godziny 21.30 otrzymacie voucher na 10 zł do wykorzystania w barze do końca roku 2019 r.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone