Promuj to ogłoszenie

ZATRUDNIĘ TAPICERA MEBLOWEGO

Data dodania: 2021-06-14 14:05:48ID: 10866

733Pokaż numer[email protected]

TAPICER MEBLOWY
Miejsce pracy: Kartuzy ul. Kościerska 1A

ZADANIA:
- Mocowanie uszytych pokrowców na gotowych konstrukcjach meblarskich oraz ich obijanie
- Dbałość o jakość wykonywanych produktów
- Kontrola jakości wykonywanych zamówień

OCZEKUJEMY:
- Min. 2 letnie doświadczenie pracy na stanowisku Tapicer
- Dokładności, staranności i zaangażowania
- Umiejętność obsługi narzędzi tapicerskich
- Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Premie świąteczne
- Wsparcie przełożonego i zespołu w codziennej pracy
- Jasno określone zadania i cele
- Miłą i przyjazną atmosferę
- Możliwość dalszego rozwoju wewnątrz struktur firmy
- Praca w systemie jednozmianowym, stałe godziny pracy
- Gwarantowany 2 tygodniowy urlop w okresie wakacji!

Zgłoś się do nas drogą elektroniczną na adres: [email protected] lub zadzwoń pod nr tel. 733-013-577.

Osoby zainteresowane prosimy o zamieszczenie w cv informacji o następującej treści :
Zgodnie z art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 4.5.2016), niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb postępowania rekrutacyjnego prowadzonego przez Newsda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. na stanowisko: TAPICER MEBLOWY. Jednocześnie potwierdzam, że poinformowano mnie, że ww. zgodę mogę cofnąć w każdej chwili.