Zamknij

Promuj to ogłoszenie

STRÓŻ/DOZORCA

Data dodania: 2019-01-10 12:57:03ID: 1559

507Pokaż numer[email protected]

Szukasz pracy? Mamy ofertę dla Ciebie!
Chętnie zatrudnimy emeryta lub rencistę na stanowisko Stróż/Dozorca w siedzibie naszej firmy w Dzierżążnie (okolice Kartuz)

Praca w systemie dwuzmianowym
podstawowe zadania:
- kontrolowanie osób wchodzących oraz wychodzących z terenu zakładu,
- kontrolowanie pojazdów wjeżdżających i wyjeżdżających z terenu zakładu,
- plombowanie pojazdów,
- wykonywanie prac porządkowych wokół portierni

oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- ubezpieczenie na życie
- program zbierania punktów
- eventy
- nagrody stażowe (co 5 lat pracy)
- paczki świąteczne
- ?owocowe środy?
- zniżki na produkty firmowe
- premię za przyprowadzenie nowego pracownika
- losowanie co kwartał trzech nagród za ?100% frekfencji?
- codzienne posiłki, kawa, herbata

wymagania:
mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, uprzejmość, umiejętność współpracy, gotowość do pracy w systemie zmianowym, dyspozycyjność, mile widziana znajomość języka ukraińskiego.

Proszę o wysyłanie CV na adres [email protected] , w tytule maila podając nazwę stanowiska, na które kandydujesz. Więcej informacji pod nr telefonu: 507-150-567