Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Tokarz- Operator Frezarki/tokarki

Data dodania: 2019-03-25 15:10:48ID: 2263

[email protected]

Beckmann Volmer Technology Sp. z o. o.
Firma Beckmann Volmer Technology Sp. z o. o. specjalizującą się w produkcji konstrukcji stalowych dla zaawansowanych technologicznie przemysłów m.in. Energetyki wiatrowej (off shore), maszynowego, samochodowego oraz rolniczego, poszukuej pracowników do nowo otwartego oddziału w okolicach Kościerzyny.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Tokarz- Operator Manualnych Maszyn Skrawających
Miejsce pracy: Żukowo

Opis stanowiska:

Obróbka elementów konstrukcji stalowych,
Wierscenie, frezowanie

Wymagania:

Umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną
Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
Mile widziane doświadczenie zawodowe
Dokładność, precyzja, dyspozycyjność, zaangażowanie

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie. możliwość podnoszenia swoich kompetencji przez szkolenia, stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail: [email protected]

Prosimy także o umieszczenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji Procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).?