Promuj to ogłoszenie

Inżynier sprzedaży

Data dodania: 2020-08-13 10:09:36ID: 7406

58 Pokaż numer[email protected]

Jesteśmy firmą inżyniersko-handlową z 16-letnim doświadczeniem w branży przemysłu: stoczniowego, energetycznego, chemicznego. Dostarczamy armaturę odcinającą do instalacji przemysłowych
Poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier sprzedaży
Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
- Aktywne pozyskiwanie i obsługa klienta z branży: przemysłu energetycznego, chemicznego, stoczniowego
- Realizacja planów sprzedażowych oraz podejmowanie odpowiednich działań wspomagających sprzedaż
- Przygotowywanie ofert handlowych
- Reprezentowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:
- wykształcenie techniczne lub wyższe o profilu technicznym (mechanika, budowa maszyn)
- doświadczenie w sprzedaży B2B (warunek konieczny)
- samodzielność w podejmowaniu decyzji
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
- obsługa komputera (office, programy CRP)
- prawo jazdy kat.B
- gotowość do wyjazdów służbowych - woj. pomorskie i okolice
- wysoka kultura osobista
- przedsiębiorczość i umiejętność planowania
- komunikatywność

Oferujemy:
- stabilną prace w dynamicznie rozwijającej się firmie
- pracę w małym zespole i w miłej atmosferze
- wynagrodzenie: podstawowe+premia zależna od stopnia wykonywania planu sprzedaży zgodnie z regulaminem premiowania
- narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop, samochód)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w formacie pdf. na e-mail: [email protected]
Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."