Promuj to ogłoszenie

młodszy specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Data dodania: 2021-09-14 14:26:22ID: 12028

586Pokaż numer[email protected]

Bravo Developer Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowej realizacji inwestycji mieszkaniowych – od zakupu gruntu, poprzez projektowanie i budowanie, aż po zagospodarowanie terenu. Znajdujemy drogi, którymi inni boją się pójść i zapewniamy komfort, bezpieczeństwo i efektowne rozwiązania architektoniczne
Zakres obowiązków:
• SKANOWANIE DOKUMENTÓW
• KONTROLA SKANÓW I TERMINÓW UMÓW REZERWACYJNYCH
• MATERIAŁY SPRZEDAŻOWE W I POZA BIUREM SPRZEDAŻY
• ANALIZA KONKURENCJI
• DZIAŁANIA POMOCNICZE DOTYCZĄCE PRZYPISANYCH INWESTYCJI
• PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTÓW DO KREDYTU
• KOORDYNACJA ODBIORÓW
Wymagania:
· doświadczenie na podobnym stanowisku
· dokładność i sumienność,
- wykształcenie średnie
Oferujemy:
· możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
· narzędzia niezbędne do pracy.
Miejsce pracy: Kartuzy